Prezenty na komunię

Ciekawe i interesujące prezenty

Jeżeli chcemy kupić ciekawe i interesujące prezenty na komunię (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie), to koniecznie musimy zobaczyć, jakie książki dostępne są w sklepach. Jest tyle ciekawych propozycji, że każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka, dla swojego wnuka. Nie trzeba od razu szaleć z wydatkami, jeżeli chodzi o tak wyjątkowy dzień. Kilka książek w zupełności dziecku wystarczy.

“Rzeka czasu. Podróż przez historię świata”

Ciężko przekonać dziecko do tego, że historia jest naprawdę fascynująca. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że dziecko musi takowej historii uczyć się w szkole z podręczników. Można za to pokazać dziecku, że historia przynosi nam wiele zaskakujących momentów, a na to wszystko pokazuje jak we wszystkim zmieniał się świat. Oto książka, która na pewno przekona wszystkie dzieci do tego, że historia to naprawdę fascynująca sprawa i dzięki niej można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Autorem tej książki jest Peter Goes, który zabiera wszystkich czytelników w pierwszej kolejności do świata mamutów i dinozaurów. Potem wspólnie podążamy do starożytnego Egiptu, aby dojść do Dzikiego Zachodu. To jeszcze nie wszystko, bowiem przyjdzie jeszcze czas na pierwsze podróże statkami, pociągami, a nawet na wspólne wyprawy w kosmos statkami kosmicznymi. Peter Goes nie zapomniał także o smartfonach bez których w dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia. Jest tu wszystko, więc warto taką książkę zakupić swojemu dziecku.

“Nela. Zapiski zoologa”

Dzięki tej małej, ale jakże urokliwej blondyneczce można przekonać się, że podróżowanie to naprawdę fascynująca osoba. Może my naszego dziecka od razu nie puścimy w świat, ponieważ będzie ono miało inne obowiązki, ale może dzięki temu zaszczepimy w nim pasję do podróżowania. Nela Mała Reporterka ma już wiele książek na koncie, które pokazują jaki świat jest piękny. Razem z nią można odwiedzić najdalsze zakątki świata o których czasem nawet nam się nie śniło. Tym razem dzieci mogą poznać z Nelą aż kilkanaście rodzaju zwierząt, które można spotkać na całym globie. W książce znaleźć można bardzo ciekawe opisy i ilustracje, które pokazują zwierzęta w najróżniejszych momentach życia. Do tego w środku jest też miejsce na sporządzenie własnych notatek lub rysunków. Może jakieś dziecko zainspiruje się pozyskanymi informacjami i będzie chciało wykonać własny rysunek zwierzątka? Na samym końcu warto dodać, że w środku znaleźć można również naklejki z “Przygodnika 2018/2019. 365 dni w poszukiwaniu zwierząt z Nelą”.

 

Author

biuro@seodot.pl